ARM

Hakkımızda

ARM

Aktif olarak profesyonelce kullandığımız Global Veri Değerlendirme Programı ARM sayesinde denemelere ait tüm veriler uluslararası hizmet alan ve hizmet veren kuruluşlar tarafından erişilebilir olarak bulunmaktadır.

ARM kullanmı kolaylaştı. Önde gelen küresel ARM yazılımımız, tarım araştırma deneylerini yönetmek için entegre bir yazılım yaklaşımı sağlayan bilim dalları için oluşturulmuştur.

1982’deki ilk sürümden bu yana, ARM programı, mahsul üretimi ve mahsul koruma araştırma denemelerinin yanı sıra çok çeşitli tarım disiplinleri için yararlı bir araç haline gelmiştir. Yazılımımız, araştırma sezonu boyunca müşterilerimize zaman kazandıran değerli bir araçtır. Yazılım da, denemeler oluşturmak, veri toplamak, analiz etmek ve başarılı, zamanında deneme yönetimi için gereken birçok raporu üretmek için zaman kazandırır.

 

Gylling Data Management, Inc. tarafından yazılan ARM yazılımı. (GDM), bitki bilimi araştırma verilerini yönetmek için bitki koruma endüstrisinde tanınan ve saygı duyulan bir standarttır. Yazılımımız dünya çapında yaklaşık 100 ülkede araştırmacılar, yöneticiler, çoğu şirket ve üniversiteler tarafından kullanılmaktadır.